Гіди та інструктори клуба "Тропа".Андрій Філіппенко
 
Вячеслав Володкевич
 
Руслан Демидченко
Андрій Філиппенко
Інструктор з альпінізму. Ідейний натхненник та директор "Клубу Тропа". Неодноразовий чемпіон України зі скелелазіння серед ветеранів, у послужному списку понад 55 сходжень. Керівник сходжень на Мак-Кінлі, Монблан, Маттерхорн, Пік Леніна, Айленд-Пік, Чимборасо, Аконкагуа, Ама Даблам.
 
Вячеслав Володкевич
Понад 20 років досвіду у туризмі. Знає іспанську мову. Оптиміст вважає, що до природи, у всіх її проявах, потрібно ставитися шанобливо та добропорядно, адже ми в неї в гостях. Гід-інструктор країн Південної Америки.
 
Руслан Демидченко
МС з альпінізму. Гід на Ушбу. та ін складні сходження.
         
Іван Томасон
 
Анатолій Чуйко
 
Анатолій Скряга
Юрков Роман
Улюбленець клієнтів. Знайде спільну мову з ким завгодно, завдяки здібностям до приготування та безлічі цікавих історій. Хобі: підводне полювання та риболовля.
Наш гід: Карпати, Кавказ, Альпи, Туреччина.
 
Анатолій Чуйко
Наш інструктор з Кавказу та скелелазіння. Справжній профі в області альпснарядження. Має потужну харизму, що дозволяє йому легко знаходити спільну мову і з учасниками, і з горами!
 
Анатолій Скряга
Кажуть, прізвище відбиває характер, тут все навпаки: віддасть останнє. Якщо можна застосувати слово "комфортно" до гіда, це про нього. Майстер спорту з альпінізму.
         
Тимофеев Владимир
 
Кирил Голобородько
 
Сергій Шумейко
Тимофіїв Володимир
Майстер спорту зі скелелазіння, альпінізму. 5-кратний чемпіон та призер СРСР. Інструктор з альпінізму 2-ї категорії. Із таким інструктором нічого не страшно!
 
Кирил Голобородько
Професор етимології, а одразу й не скажеш. Потрапивши з ним у гори, ви дізнаєтесь про все багатство світу комах. Гід на Кіліманджаро, Рувензорі, Непал, загалом там, де головне не спорт, а єднання і гармонія з природою.
 
Сергій Шумейко
Все відбувається під девізом - "повільно, але впевнено", без поспіху, суєти, продумано... Гід на Ельбрус, Казбек та Непал.
         
Вячеслав Березуцкий
 
Ольга Філіппенко
Вячеслав Березуцкий
Справжній Одесіт. Іронія та гумор завжди будуть у Вашій компанії, якщо її веде Славік. Улюблені напрямки: Кора навколо Кайласа, сходження на Айленд Пік, Монблан.
 
Ольга Філіппенко
Перший розряд з альпінізму. Професія концертмейстера не заважає її захопленню скелелазінням. Свої фуги вона так само майстерно грає на мізерах, проходячи маршрути 4 та 5 к.т. Інструктор зі скелелазіння.
         


Якщо ви любите гори та у вас є свої розроблені маршрути – приєднуйтесь до нашої команди!

Чекаємо на пропозиції та резюме на адресу: clubtropa@gmail.com